Drobečková navigace

Úvod > Apartmány

Apartmány

Apartmány Kamermann poskytují ubytování pro 10 až 20 osob ve dvou samostatných uzamykatelných apartmánech. Dům je zajištěn bezpečnostním systémem, včetně kamerového systému u vstupu domu. Váš pobyt i zaparkovaná auta budou chráněna.

Ložnice a pokoje

Rozdělení domu na je na dva samostatné uzamykatelné apartmány.

Apartmán A nabízí v prvním patře 2 dvoulůžkové ložnice, včetně koupelny a WC, druhé podkrovní patro nabízí 3 dvoulůžkové ložnice + 1 dětskou postýlku včetně přebalovacího pultu, a vaničky. Koupelnu s WC. Plně vybavenou kuchyni s jídelnou a technickou místnost s pračkou a sušičkou.

Apartmán B nabízí v první patře 3 dvoulůžkové ložnice + 1 dětskou postýlku, včetně přebalovacího pultu a vaničky. Koupelnu s WC a podkrovní patro 2 dvoulůžkové ložnice včetně koupelny a WC. Plně vybavenou kuchyni, vnitřní terasu s krbem, k dispozici je možné využít technickou místnost s pračkou a sušičkou.

Sociální zařízení

Celkový počet koupelen v domě 4,celkový počet WC v domě 6.Ložní povlečení a toaletní potřeby jsou vám k dispozici.

Vytápění

Dům vytápíme plynovým kotlem, vnitřní terasa nabízí krbová kamna.

Doprava, parkování

Dojedete k nám po běžné místní komunikaci, a svá auta zaparkujete přímo u domu za vraty. Parkoviště je pro 6 aut.

Stravování

Stravování vlastní, v obci je k dispozici obchod i restaurace. Nejbližší město, kde si pochutnáte v pizzérii, nebo na klasické kuchyni je Ostrov, doporučujeme restauraci "Kozlovna Placka".

Vybavení apartmánu

V kuchyních naleznete: lednici, myčku, mikrovlnou troubu, varnou desku, elektrickou troubu, konvici, kávovar, toustovač, topinkovač, a běžné nádobí.
Pohodlně si tu uvaříte i upečete.

Technická místnost nabízí pračku ze sušičkou. Mycí a prací prostředky vám připravíme.

Ložní prádlo jsme pro vás čistě vyprali.